Kategórie
 
 
 

Rada Primus

 
 
 
 
Produkty
 
 
 

Luxusná produktová rada skleníkov, ktorá je navrhnutá tak, aby skleník dokonale zapadol do konceptu Vašej záhrady a zároveň sa predĺžila životnosť a zvýšila odolnosť skleníka.

 

Konštrukcia a všetky kovové súčasti príslušenstva všetkých modelových kategórií rady PRIMUS sú už v základnom prevedení ošetrené žiarovým zinkovaním a následne aj práškovou vypalovacou farbou. Technologickým postupom zvoleným pri zinkovaní a lakovaní jednotlivých častí konštrukcie sa zaručuje dokonalé pokrytie zinkom a farbou, čím sa do maximálnej možnej miery minimalizuje riziko prehrdzavenia konštrukcie. Vybrať si môžete zo 6 základných farebných odtieňov podľa vzorkovníka RAL, ktoré sú započítané v cene. V prípade, že Vám žiadny základný odtieň nevyhovuje, za príplatok je možné zvoliť si akýkoľvek farebný odtieň podľa vzorkovníka RAL. 

 

Jednotlivé profily sa tak ako aj pri ostatných produktových radách vyrábajú z plechu s hrúbkou 1 - 1,5 mm, no iba pri výrobkoch rady PRIMUS je každý skleník navyše spevnený výstuhou z joklových profilov s hrúbkou 3 mm (1 výstuha na každého 1,5 m dĺžky skleníka). Táto výstuha zaručuje maximálnu pevnosť konštrukcie a odolnosť voči extrémnym vplyvom počasia (extrémne vetry, prípadne veľká snehová nádieľka).

 

V základnom prevedení skleníkov PRIMUS sa ako výplň používa rozptylové skleníkové sklo HELIOS s hrúbkou 4 mm. V základnej cene je taktiež započítané množstvo doplnkov, ktoré sú pri iných produktových radách príplatkové: komplet nerezový spojovací materiál, gumová lemovka na celý skleník, horizontálne delené dvere, čo zefektívňuje vetranie, zámok dverí pre vyššiu bezpečnosť, ale aj štandardné doplnky: manuálne otváranie vetracích okien, predpríprava na police a háčiky na vyväzovanie rastlín.

 

Okrem toho Vám ponúkame širokú škálu príplatkových doplnkov, ktoré Vám uľahčia prácu so skleníkom, alebo zatraktívnia jeho vzhľad, ako napríklad automatický otvárač okien, dvere v druhom čele, bočné okno, lamelové bočné okno, odkvap, teplomer s vlhkomerom, strešný hrebeň a iné.

 

 
 
Doprava skleníka

Viac informácií od doprave skleníka nájdete v článku Doprava skleníka.

 
 
Upozornenie

Cena skleníkov Limes a Ekogarden je kalkulovaná u výrobcu v ČR, a teda nezahŕňa prepravné náklady na Slovensko. Konečná cena za skleník Vám bude vypočítaná a oznámená po zadaní dopytu/ objednávky. Použité obrázky skleníkov majú iba ilustračný charakter. Vždy zobrazujú skleník konkrétneho typu (napr. pri skleníku typu Variant J je uvedená fotka skleníka Variant J, pri skleníku EKOGARDEN M je uvedená fotka skleníka EKOGARDEN M, atď.), no dĺžka skleníka, povrchová úprava, úprava dverí, či rôzne doplnky sa môžu od štandardného prevedenia líšiť a byť súčasťou príplatkovej výbavy.

 
 
Vyberte si z ponuky
Zoradiť: Vzostupné poradie
Na stranu:
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia