Kategórie
 
 
 
 
 
Produkty
 
 
 

 

Luxusná rada skleníkov s označením PRIMUS je ​​vyrobená z profilovaného žiarovo zinkovaného plechu o sile 1 a 1,5 mm . Na skleníku nie je ani jediné miesto , kde by sa zváraním či bodovaním spálil zinok a mohlo tak dochádzať k predčasnej korózii . Povrchová úprava je navyše vždy vykonaná fasádnym práškovým vypaľovacím lakom s UV stabilizáciou . Po dohode sme schopní vyhovieť takmer akejkoľvek požiadavke na odtieň skleníka . Pre výplň je štandardne použité vysoko kvalitné sklo HELIOS .

 
 

Skleník Limes Primus L6

Skleník Limes Primus L6

Výrobca:POLAN
Kód produktu:263

Zvoľte variant:
NázovDostupnosťCenaKúpiť
Výplň: sklo 3.218,00 €
Výplň: polykarbonát + 999,00 €
Vaša cena: 3.218,00 €

Popis:

Exkluzívne skleníky rady PRIMUS majú konštrukciu zo žiarovo pozinkovaných profilov hrúbky 1-1,5 mm, s farebnou úpravou ( prášková vypaľovacia farba) už v základnej cene. Farbu skleníka si môžete zvoliť z ponuky podľa vlastného výberu. Na výplň skleníka môže byť použité špeciálne skleníkové sklo HELIOS ( 4 mm), alebo polykarbonát ( 8 mm). V štandardnom vybavení skleníka je nerezový spojovací materiál a zámok na uzamykanie dverí. V základnej cene skleníka je taktiež konštrukcia políc pozdĺž jeho celej dĺžky a z oboch strán. Hĺbka horných políc je 30cm. Výplň do políc si môžete zaistiť svojpomocne, alebo zakúpiť u nás. Skleník je pripravený aj na inštaláciu širších spodných políc s hĺbkou 60 cm, ktoré slúžia ako pestovateľské stoly. Dĺžka týchto stolov je vždy totožná s dĺžkou skleníka. Výplňou stolov a políc môže byť buď drevený rošt, alebo kalené sklo, ktoré zaistí najmenšie tienenie rastlinám vysádzaným pod nimi. Kompletný zoznam možných doplnkov nájdete v menu pod označením „Doplnky ku skleníkom PRIMUS“.

Dvere:

Dvojkrídlové pántové dvere o šírke 105 cm a výške 170 cm. Pravé krídlo dverí je výškovo rozdelené, pričom hornú časť je možné otvárať samostatne, čo zefektívňuje vetranie skleníka. Dvere sú uzamykateľné zámkom. Veľký prínos pre zvýšenie komfortu v skleníku prinášajú predĺžené dvere.

Upozornenie:  Do poznámky v 4.kroku objednávky uveďte umiestnenie dverí, ktoré Vám najviac vyhovuje, buď   "pravé dvere" alebo "ľavé dvere". Ak stojíte vo vnútri skleníka, chrbtom k stene, tak  vpravo sú  "pravé dvere" a  vľavo "ľavé dvere".

Okná:

 (počet) strešné okná s ručným otváraním.  Za príplatok je možné vybaviť okno automatickým otváračom.

Farba:

Farbu  vášho skleníka si môžete vybrať z ponuky podľa nášho vzorkovníka . Ak máte záujem o iný odtieň vzorkovníka RAL, vypracujeme pre Vás individuálnu cenovú ponuku. Kód vybraného  odtieňa uveďte do poznámky  v  4.kroku objednávky!!!

Upozornenie: Zobrazené ukážky farieb sú iba orientačné. Smerodajné sú odtiene vzorkovníka RAL.

Rozmer (š / d / v): 303 x 601 x 209 cm

Za príplatok je k PRIMUSOM možné dokúpiť tieto doplnky:
dvere aj v druhom čele skleníka

ďalšie strešné okno ( naviac)

automatický otvárač okna
úpravu dĺžky dverí ( predĺženie)
bočné žalúziové vetracie okno s automatickým otváračom
odkvap PRIMUS

strešný hrebeň PRIMUS
gumovú lemovku  pod sklá aj na boky a čelá skleníka
konštrukciu spodných políc

výplň horných a spodných políc ( drevený rošt / kalené sklo)

kvapkovú závlahu
maximo - minimálny teplomer s vlhkomerom
vykurovanie skleníka
sieť na popínavé rastliny

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia