Kategórie
 
 
 
 
Produkty
 
 
 
 

Skleníky rady HOBBY predstavujú úplne novú modelovú radu, ktorá vychádza z dlhodobých skúseností s výrobou skleníkov. Konštrukcia je vyrobená zo žiarovo zinkovaného profilovaného plechu o hrúbke 1 a 1,5 mm. Mminimalizované množstvo spojovacích prvkov pri zachovaní všetkých potrebných štatických parametrov oveľa zjednodušuje ich montáž..

Majú jednoduché dvere ( šírka 62 cm) na koľajničkách.  Maximálnu kvalitu a spoľahlivosť posuvných dverí zaisťujú bezúdržbové ložiská. Hrebeňová výška 202 cm zaručuje bezproblémový pohyb obsluhy vo vnútri skleníka. Tesniaca gumová lemovka nie je v cene, doporučujeme dokúpiť aspoň na strechu , zapezpečíte si tak odpruženie strešných skiel a ich lepšiu odolnosť voči vonkajším poveternostným vplyvom.

 
 
Doprava skleníka

Viac informácií od doprave skleníka nájdete v článku Doprava skleníka.

 
 
Upozornenie

Cena skleníkov Limes a Ekogarden je kalkulovaná u výrobcu v ČR, a teda nezahŕňa prepravné náklady na Slovensko. Konečná cena za skleník Vám bude vypočítaná a oznámená po zadaní dopytu/ objednávky. Použité obrázky skleníkov majú iba ilustračný charakter. Vždy zobrazujú skleník konkrétneho typu (napr. pri skleníku typu Variant J je uvedená fotka skleníka Variant J, pri skleníku EKOGARDEN M je uvedená fotka skleníka EKOGARDEN M, atď.), no dĺžka skleníka, povrchová úprava, úprava dverí, či rôzne doplnky sa môžu od štandardného prevedenia líšiť a byť súčasťou príplatkovej výbavy.

 
 
 
 
Zoradiť: Vzostupné poradie
Na stranu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia