Kategórie
 
 
 
 
Produkty
 
 
 

Hortilon - základné hnojivo START 0,5 kg

Hortilon - základné hnojivo START 0,5 kg

Kód produktu:526
Hortilon - základné hnojivo START 0,5 kg

Vaša cena: 3,50 €
Kryštalické, vodourozpustné hnojivo START je určené na počiatočnú výživu vysádzaných rastlín. Zaisťuje vyváženú výživu (NPK(+MgO)20-7-10(+2)+ME) na prvé týždne rastu. Vzhľadom na výrazný obsah dusíka je vhodné aj na doplnkové prihnojovanie (1-3 aplikácie) na začiatku vegetácie alebo na podporu rastu.
 
Použitie:
Hnojivo je vhodné na počiatočné hnojenie, alebo na podporu rastu počas vegetácie. Používa sa na: zeleninu, ovocné a okrasné dreviny, drobné ovocie, záhradné rastliny, ruže, balkónové rastliny, kvetinové záhony, a iné.
 
Benefity:
- vysoký obsah dusíka na podporu počiatočného rastu
- 100% rozpustnosť
- živiny, vrátane mikroprvkov, v chelátovej podobe sú pre rastliny ľahko prijateľné a vysoko účinné
- obal zabraňuje zvlhnutiu hnojiva
 
Dávkovanie:
Roztok pripravíme rozpustením 10 g hnojiva (1 odmerka) v 10 l vody. Odporúčaná spotreba roztoku je 3-5 l na 1 m2 pestovacej plochy. Hnojivo je vhodné taktiež na prihnojovanie na list formou postreku, alebo zálievky, v dávke 5 g hnojiva (1/2 odmerky) na 10 l vody. Na list neprihnojujeme na priamom slnečnom žiarení.
 
Doba aplikácie: hnojivo aplikujeme v prvej polovici vegetácie (apríl - polovica júna), počas ktorej aplikujeme 4-8 prihnojení. V druhe polovici vegetácie odporúčame hnojivo Hortilon - PLOD A KVET (2-5 aplikácií).
 
Obsah balenia: 0,5 kg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia