Kategórie
 
 
 
 
Produkty
 
 
 

Skleníky rady VARIANT od výrobcu LIMES Litomyšl, s.r.o. sa vyznačujú pevnou konštrukciu zo žiarovo zinkovaného plechu a výplňou zo 4 mm rozptylového skleníkového skla. Za príplatok Vám vieme konštrukciu dodať aj vo farebnom prevedení, prípadne s výplňou z 8 mm polykarbonátu. Skleníky so sklom zabezpečia dostatok svetla a slnečných lúčov, ktoré Vaše rastliny potrebujú pre zdravý rast.

 

Skleníky VARIANT nie sú vhodné na vykurovanie a to ani s polykarbonátovou výplňou. Výrobca poskytuje 10 ročnú záruku na prehrdzavenie konštrukcie.

 

Ku klasickým skleníkom typu J, K, a L je možné  zakúpiť si aj hotový podkladový rám, ktorý po zakopaní do zeme  slúži ako náhrada betónových základov. 

 

V cene skleníka je započítaná pozinkovaná koštrukcia, výplň zo 4 mm rozptylového skla, spojovací materiál, tesniaca lemovka na strechu, okná a dvere, predpríprava na police pozdĺž oboch bočných stien a háčiky na vyväzovanie rastlín.

 
 
Doprava skleníka

Viac informácií od doprave skleníka nájdete v článku Doprava skleníka.

 
 
Upozornenie

Použité obrázky skleníkov majú iba ilustračný charakter. Vždy zobrazujú skleník konkrétneho typu (napr. pri skleníku typu Variant J je uvedená fotka skleníka Variant J, pri skleníku EKOGARDEN M je uvedená fotka skleníka EKOGARDEN M, atď.), no dĺžka skleníka, povrchová úprava, úprava dverí, či rôzne doplnky sa môžu od štandardného prevedenia líšiť a byť súčasťou príplatkovej výbavy.

 
 
 
 
Zoradiť: Vzostupné poradie
Na stranu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia