Kategórie
 
 
 
 
 
Produkty
 
 
 

Fóliovník RB5/10m

Fóliovník RB5/10m

Výrobca:Limes
Kód produktu:rb510

Vaša cena: 835,00 €

Rozmer: 4 x 10 x 2.5 m

Počet balíkov: 5

Hmotnosť: 120kg

 

KONŠTRUKCIA je z tvarovaných pozinkovaných profilov, ktoré sa navzájom spájajú pozinkovanými kovovými uholníkmi, pozinkovanými skrutkami a upínacími maticami, špeciálne tvarovanými do profilu konštrukcie. Fóliovník doporučujeme postaviť na vopred pripravené trámy, dosky, alebo iný základ. Kotvenie sa prevádza cez otvory v spojovacích uholníkoch. Montáž celej konštrukcie podľa priloženého návodu zvládnu dve osoby.

FÓLIA je z polyetylénovej kašírované tkaniny, stabilizovanej proti UV žiareniu. Je dodávaná ako komplet s dverami a dvoma vetracími oknami. Životnosť fólie je v rozmedzí 3 až 7 rokov. Fólia je zaistená proti vetru pevným silonovým lankom, ktoré sa upevňuje o konštrukciu. Prepaľovaniu fólie zabraňujú plastové vložky, ktoré zamedzujú priamemu kontaktu fólie a konštrukcie. Ku každému fóliovníku je možnosť zakúpenia náhradnej fólie.

VSTUP a VETRANIE  Vstup do fóliovníku je z čelnej strany  (šírka 0,8 - 1,2 m a výška 1,7 m), uzatvára sa špeciálnym zipsom a otvára sa zrolovaním nahor. Vetranie je zabezpečované dvoma trojuholníkovými oknami v prednom a v zadnom čele, taktiež na zips. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia