Aktuálne v ponuke

Kategórie
 
 
 
 
 
Produkty
 
 
 

Aktuálne v ponuke


Milí zákazníci, 

opäť sme pre Vás rozšírili náš sortiment. V ponuke máme komplet bazénovú chémiu, nadzemné bazény s príslušenstvom v rôznych prevedeniach, bazénové filtrácie, filtračné náplne, hadice a i., solárne záhradné sprchy a bezpečné trampolíny.

Nadzemné bazény

 V ponuke máme tiež obrovský sortiment drobného ovocia. Príďte si vybrať zo širokej ponuky jahôd, malín (červené, žlté, oranžové, fialové, čierne), černíc (aj beztŕňové), ostružín, malinoostružín, ríbezlí (biele, červené, čierne - stromčekové aj kríčkové), egrešov (zelené, žlté, červené - stromčekové aj kríčkové, v ponuke sú aj beztŕňové), čučoriedky, zemolez (kamčatská čučoriedka - nevyžaduje kyslú pôdu), muchovník (indiánska čučoriedka - nevyžaduje kyslú pôdu, má aj okrasný charakter), rakytník (aj samoopelivý), drieň, arónia, jarabina fialová, mišpula, oskoruša, kiwi, stolový vinič, brusnice, čierna baza, josta, moruša, goji a veľa iných.v našej predajni ponúkame širokánsky sortiment zeleninových a bylinkových semien, cibuľu sadzačku (žltú, bielu, červenú, šalátovú, šalotku), sadivo jarného cesnaku, 50, 250 a 500g balenia hrachového osiva (odrody Oskar, Gloriosa, Zázrak z Kelvedonu), výsevný substrát, zakoreňovače, hnojivá, stimulátory a iné podporné prípravky ako aj široký sortiment postrekov a prípravkov na ochranu rastlín.

Taktiež pripomíname, že aj tento rok ponúkame možnosť prenájmu benzínového rotavátora na úpravu pôdy vo Vašej záhrade. Viac informácií o podmienkach prenájmu a cene získate buď osobne v našej predajni, alebo na telefóne.


Tešime sa na Vašu návštevu.

Pre viac obrázkov pokračujte na celý článok.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia