Kategórie
 
 
 

Semená

 
 
polan-logo.jpg
 
 
 
 
Produkty
 
 
 

Firma KHNO POLAN s.r.o. je poprednou poľskou šľachtiteľsko-semenárskou spoločnosťou s viac ako 150-ročnými skúsenosťami. Za túto dobu dokázala, že je konkurencieschopná firma s výbornou ponukou a výnimočnými produktmi. Pozornosť venujú aktuálnym trendom v pestovaní, pričom sa snažia spájať tradíciu s modernými prvkami. Dôkazom vysokej kvality spoločnosti je aj neustále sa rozširujúca ponuka aj neustále rozširujúci sa okruh spokojných domácich i zahraničných zákazníkov.

 

Firma KERZAM je jedným z prvých predajcov produktov značky POLAN na Slovensku. V našej ponuke sa momentálne nachádza viac ako 100 druhov semien zeleniny, byliniek, či kvetov. Našu ponuku sa snažíme neustále rozširovať. Všetky produkty je možné zakúpiť aj osobne v predajni Záhradného centra KERZAM v Budmericiach.

 

Sortiment POLAN je možné zakúpiť aj veľkoobchodne. Pre bližšie informácie o cenách a podmienkach nás, prosím, kontaktuje či už emailom alebo telefonicky.

 

Všetky semená značky POLAN majú krajinu pôvodu Poľsko a sú vyrobené v súlade s kvalitatívnymi normami EÚ. Obrázky sú ilustračné.

 
 
Vyberte si z ponuky
Zoradiť: Vzostupné poradie
Na stranu:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia