Kategórie
 
 
 
 
 
Produkty
 
 
 

HORTICOTE - Univerzálne hnojivo s postupným uvoľňovaním živín 0,5 kg

HORTICOTE - Univerzálne hnojivo s postupným uvoľňovaním živín 0,5 kg

Kód produktu:512
HORTICOTE - Univerzálne hnojivo s postupným uvoľňovaním živín 0,5 kg

Vaša cena: 5,30 €
Bez hnojenia po celú dobu vegetácie a pritom sú rastliny krásne a plné kvetov - to nám zaistí Horticote. Jedna aplikácia hnojiva s riadeným uvoľňovaním živín vo forme granuliek zaistí rovnomerných prísun potrebných živín (NPK 14-9-15+2MgO) po dobu až 6 mesiacov. Hnojivo je ľahko aplikovateľné a vďaka pozvolnému uvoľňovaniu živín rastlina ich prevažnú časť využije. Rýchlosť uvoľňovania živín je podmienená jedine teplotou pôdy. Pri vyšších teplotách sa živiny uvoľňujú rýchlejšie, naopak pri nižších teplotách pomalšie, teda v súlade s požiadavkami rastlín na výživu.
 
Použitie:
Hnojivo môžeme použiť pre všetky druhy rastlín - letničky, balkónové rastliny, ruže, zelenina, ovocné a okrasné dreviny a iné.
 
Benefity:
- jedna aplikácia vydrží rastlinám až 6 mesiacov
- pravidelná dávka živín podľa potrieb rastlín
- úspora peňazí a času za ostatné hnojivá
- použitie pre všetky druhy rastlín
 
Dávkovanie:
- jednoročné rastliny a zelenina 75 g/m2
- viacročné rastliny (nová výsadba): pri výsadbe rovnomerne aplikujte na dno jamky následovné množstvo hnojiva: 50 g stromček alebo ker vyšší než 1 m, 25 g ovocný alebo okrasný ker vysoký 40-100 cm, 5 g malé rastliy (trvalky, jahody)
- staršie rastliny a stromy: 75 g/m2 ovocné a okrasné kry a ruže, 40 g/m2 nízke kry, trvalky, jahody, 50 g/m2 na každý 1 m výšky stromu
- rastliny v nádobách a v balkónových truhlíkoch: vmiešajte 3-4 g hnojiva na 1 liter substrátu
Hnojivo ľahko a rovnomerne zapravte do pôdy, alebo rovnomerne dávkujte na dno jamky pripravenej na výsadbu rastlín. Po hnojení vykonajte dôkladnú zálievku.
 
Veľkosť odmerky vnútri balenia je 10 g.
 
Obsah balenia: 0,5 kg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia